Dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń

METODĄ ZAMGŁAWIANIA

Zamgławianie to jedna z najbardziej efektywnych oraz skutecznych metod na dezynfekcję i odkażanie obiektów.
Jest stosowana wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność profilaktyki lub opanowania szerzenia się zatruć bakteryjnych, grzybiczych oraz wirusowych.

Metoda ta polega na rozprowadzeniu wysoce skoncentrowanych środków dezynfekcyjnych podanych za pomocą tzw. Zamgławiacza. Zastosowanie tej metody pozwala na dotarcie preparatu do trudno dostępnych miejsc do 16 m i jest wysoce wydajna. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Czas schnięcia zależny jest od temperatury otoczenia (wynosi od 30 min do maksymalnie 5 godzin). Technologię zamgławiania można stosować na wszystkich liniach produkujących, również tych wytwarzających żywność (w tym wypadku należy pamiętać o konieczności przepłukania wodą). Środek dezynfekcyjny pozostaje na powierzchni do 5 dni, dzięki temu działa przez długi czas po rozprowadzeniu mgły. Po upływie tego czasu substancja ulega degradacji.

Nasza praca odznacza się profesjonalizmem oraz dbałością o zasady BHP.

Można od nas oczekiwać zrozumienia i dyskrecji. Wykonując usługę dezynfekcji wykorzystujemy zaawansowane środki chemiczne, których jesteśmy producentem.

Technologię INDUSTRIA stosuje się do odkażania i dezynfekcji,
mycia powierzchni, sprzętu i urządzeń w sektorze:

 • żywnościowym,
 • przemysłowym,
 • w sklepach,
 • w zakładach użyteczności publicznej, a także do dezynfekcji powierzchni i narzędzi w obszarze medycznym (poza obszarem klinicznym),
 • gospodarstwa domowe.

Obszary podlegające dezynfekcji:

 • linie technologiczne
 • urządzenia chłodnicze
 • powierzchnie podłóg i ścian
 • uszczelki silikonowe przy oknach; pozostawiony zabezpiecza przed – ponownym zarastaniem pleśnią
 • zgarniaki, szczotki, miotły, pojemniki na odpady
 • urządzenia sanitarne
 • środki transportu

Dezynfekcja i odkażanie pomieszczeń

CENNIK

POWIERZCHNIA

 CENA USŁUGI

lokal 0-49 m²  – 250 zł
lokal 50-99 m²  – 450 zł
lokal 100-249 m²  – 850 zł
lokal 250-499 m²  – 1200 zł
lokal 500-999 m²  – 2 000 zł
lokal 1000-1999 m²  – 1,5 zł/m²
lokal + 2000 m²  – cena do negocjacji

Termin realizacji:
Ze względu na duże zapotrzebowanie na usługę, usługę realizujemy do 4 dni od wpłynięcia zamówienia

Termin i forma płatności:
Według uzgodnień.

Pozostałe informacje:
Do podanych cen należy doliczyć 23 % VAT.
Karta charakterystyki na życzenie.

Odpowiadamy

NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega dezynfekcja za pomocą zamgławiania?

Zamgławianie to jedna z najbardziej efektywnych oraz skutecznych metod do dezynfekcji i odkażania obiektów.
Jest stosowana wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność profilaktyki lub opanowania szerzenia się zatruć bakteryjnych, grzybiczych oraz wirusowych. Metoda ta polega na rozprowadzeniu wysoce skoncentrowanych środków dezynfekcyjnych podanych za pomocą tzw. Zamgławiacza. Zastosowanie tej metody pozwala na dotarcie preparatu do trudno dostępnych miejsc aż do 16 metrów.

Jaki preparat jest używany podczas dezynfekcji i odkażania?

Stosowany przez naszą firmę preparat oparty jest na czwartorzędowych związkach amoniowych QACs. Posiadamy ATEST dla naszego produktu. Rozpylając preparat w powietrzu zabezpieczone zostają: powierzchnie pomieszczeń na ok. 1 dzień a elementy, w tym maszyny nawet na 5 dni. Jest to znacząca przewaga nad środkami opartymi na alkoholu. Ponadto, nasz preparat może być stosowany na powierzchniach, które mają kontakt z żywnością. Stosowany przez nas środek okażający jest jednocześnie: wirusobójczy, grzybobójczy, i bakteriobójczy.

Na czym polega dezynfekcja za pomocą zamgławiania?

Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ZAMGŁAWIANIA, polega na rozpyleniu w pomieszczeniu niewielkiej ilość preparatu a zabezpieczone zostają: powierzchnie pomieszczenia na jeden dzień a elementy, w tym maszyny na czas pięciu dni. Jest to znacząca przewaga nad środkami opartymi na alkoholu. Odkażanie i dezynfekcję mgłą można stosować do odkażania: przestrzeni biurowych, hal produkcyjnych, hal magazynowych, mieszkań samochodów i innych pojazdów.