Zwalczanie komarów | odkomarzanie

METODĄ ZAMGŁAWIANIA TERMICZNEGO

Odkomarzanie metodą zamgławiania przestrzennego to usługa mająca za zadanie nanoszenie określonych substancji w formie mgły chemicznej. W przypadku zamgławiania wyrzucana kropla preparatu jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza niż w przypadku oprysku, co pozwala jej swobodniej unosić się w powietrzu i przedostawać wszędzie tam gdzie jest to pożądane.
Zamgławianie w stosunku do oprysku zdecydowanie lepiej i dokładniej penetruje bujną wilgotną szatę roślinną: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla. Są to idealne miejsca lęgu i rozwoju dla krwiopijnych komarów i meszek.

Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki chemiczne. Gwarantujemy bezpieczeństwo, skuteczność, umiarkowane ceny.

Usługę zwalczania komarów wykonujemy metodą chemiczną:

  • opryskową
  • zamgławianiem przestrzennym termicznym tzw. Gorąca mgłą

Odkomarzanie wykonuje się przy odpowiedniej pogodzie i w określonych porach dnia: wcześnie rano, bądź późnym popołudniem. Zależne jest to od cyklu biologicznego tych owadów, ich największej aktywności, oraz ochrony i minimalizowania skutków ubocznych w stosunku do owadów pożytecznych i nie docelowych np. pszczół, trzmieli itd. Przed zabiegiem odkomarzania należy przykryć, bądź pochować zabawki dla dzieci, nakryć zarybione oczka wodne, usunąć poidła i karmniki dla zwierząt, zamknąć okna i drzwi od budynków.

Po sporządzeniu odpowiednich roztworów chemicznych wykonuje się oprysk drobnokroplisty spalinowymi opryskiwaczami turbinowymi, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc gdzie znajdują się owady a także miejsc ich lęgu. Zabieg przy użyciu tego typu sprzętu pozwala na dokładną aplikację środków w krótkim czasie na znacznej powierzchni. Zabieg zamgławiania przestrzennego wykonuje się przy użyciu tzw. zamgławiaczy termicznych (na gorąco).

Oferujemy profesjonalne zwalczanie komarów

na posesjach prywatnych, w ogrodach, w altanach, w parkach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Teren, na którym działamy to Police i Szczecin.
W innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego ceny ustalane indywidualnie.

Odkomarzanie

CENNIK NA TERENIE SZCZECINA I POLIC

POWIERZCHNIA

CENA USŁUGI

do 1000 m² – 500 zł
1000 m² do 3000 m² – 900 zł
3000 m² do 1 ha – 900 zł + 300 za każde dodatkowe 1000 m²

Efekt odkomarzania metodą zamgławiania:

Czas utrzymywania się efektu odkomarzania uzależniony jest od warunków atmosferycznych, wynosi najczęściej od 1 do 2 miesięcy.