Środki czystości Industria

GDZIE KUPIĆ?

Moda na ekologię oraz świadomość potrzeby ochrony środowiska naturalnego wyzwala w nas chęć poszukiwania preparatów i środków czyszczących, które jednocześnie są ekologiczne a zarazem skuteczne. Środki czystości INDUSTRIA TECHNOLOGY to idealne rozwiązanie dla świadomych użytkowników. Sprzątając przy użyciu chemii gospodarczej narażamy siebie, nasze dzieci czy zwierzęta domowe na kontakt ze szkodliwymi substancjami – zaczynając od wysuszonych rąk po szkodliwe opary czy niebezpieczne substancje żrące. Środki czystości INDUSTRIA TECHNOLOGY są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo część z nich jest wielofunkcyjna, więc nie musisz gromadzić całego arsenału środków w łazience. Sprzątanie może być prostsze!

W naszej ofercie znajdują się skuteczne i wydajne płyny do mycia: płyny uniwersalne o szerokim zastosowaniu, płyny do szyb czy bardziej specjalistyczne środki do czyszczenia kuchni.

100% Naturalnych składników

Zaawansowana europejska technologia w postaci środków czystości INDUSTRIA TECHNOLOGY wykorzystuje siły natury do całkowitego usunięcia zanieczyszczeń z otoczenia. Gwarancją uzyskania najwyższej jakości czyszczenia na poziomie mikrobiologicznym jest połączenie niepatogennych bakterii z enzymami najnowszej generacji i z wyjątkowymi preparatami myjącym.

Nasze produkty można zakupić bezpośrednio w hurtowni „Krystian II” lub poprzez zamówienie mailowe. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów indywidualnych, jak również sprzedaż hurtową dla firm. Zapraszamy do kontaktu.

INDUSTRIA

tel. 601 578 687
tel. 502 558 292
e-mail: biuro@industria.com.pl


Krystian Sp. z.o.o Sp.k
Police, ul. Tanowska 10c,
tel: 091 455 75 63
tel: 091 455 70 32
e-mail: krystiantan@o2.pl